niedziela, 11 września 2016

Międzynarodowa giełda TELENET


Portal ten to system informacji o wolnych ładunkach i pojazdach, gotowych do podjęcia określonych ładunków. Jest to produkt firmy INFONET, który swoim zasięgiem obejmuje całą Europę: 21% abonentów pochodzi z krajów Unii Europejskiej, 42 % to firmy zagraniczne z krajów  nie należących do Unii, a pozostałe 37% to rodzime przedsiębiorstwa.
            W opinii spedytorów i przewoźników system TELENET to bardzo przydatne narzędzie wirtualne zawierające mapę kodową Europy, wykaz kursów walut  i czasy oczekiwania na granicach.
            Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania przez abonentów giełdy ze specjalnej oferty na zakup stałego łącza internetowego SDI na preferencyjnych warunkach za 50% ceny. Przy giełdzie TELENET powstał Serwis TELENET SMS, z którego chętnie korzystają jednoosobowe firmy i przewoźnicy nie mający stałego dostępu do Internetu. Informacje pojawiające się w giełdzie odbierają z własnych telefonów komórkowych w formie tekstowych informacji wychodzących bezpośrednio z serwera TELENET.

            Wszystkie firmy związane z branżą transportowo-spedycyjną, logistyką i motoryzacją mają dodatkową możliwość zaprezentowania własnych produktów i usług w wirtualnym katalogu PORTAL FIRM, który jest bezpośrednio związany z giełdą. Przez ten katalog można dotrzeć do najbardziej wyselekcjonowanej grupy klientów. W systemie TELENET znalazło się również miejsce dla firm pragnących reklamować swoją markę i produkty w formie banerów wirtualnych.[1]


[1] Spedycja Transport Logistyka, nr.12/2002, str.43

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.